Kontakt
Nenašli jste odpovědi?

Nebojte se mi napsat na libovolný z kontaktů. Pokud Vám telefon nezvednu, tak se nelekejte a je možné, že právě přednáším. Nicméně slibuji, že na nepřijatý hovor budu reágovat tak rychle jak to jenom půjde.

(00420) 702 070 007

(Korespondenční)

Marek Sýkora, Svážná 393/1, Brno, 63400

mareksykora@pametovaskola.cz

(mBank) 670100-2205414038/6210 

Kontakt a místo pro osobní předání zboží:

Osobní předávky zboží (obvykle knih LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle) se uskutečňují zpravidla v termíny a místě konání živých kurzů tréninku a cvičení paměti Paměťové školy a to vždy v čase 30 minut před jejich zahájením, které naleznete vždy na stránkách, kde uvádíme veřejné kurzy a můžete si je ověřit ZDE. Vždy je ale potřeba si osobní vyzvednutí předem domluvit na výše uvedených kontaktech. 

Předávky obvykle probíhají na MASARYKOVĚ UNIVERZITĚ v Brně na Komenského 220/2 (jedná se o lékařskou fakultu v centru města Brna naproti Červenému kostelu nedaleko ulice Česká)

Pro Prahu se jedná nově o fakultu ČVUT v Praze na adrese: Na Florenci 25.

 

Paměťová škola, s.r.o. založená paměťovým atletem Markem Sýkorou pořádající odborné živé i online kurzy a školení tréninku paměti a jazykových kurzů a knihy LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle, které Vám pomohou posunout Vaše učení na neuvěřitelnou úroveň.

Za svoji kariéru se mi podařilo proškolit opravdu obrovské množství účastníků na firemních, veřejných i školních kurzech, seminářích a konferencích, které byli pořádány po celé České republice a věřte mi, že jsem se vždy těšil na každý z těchto termínů a na každého z Vás. :)

 

Dobrý den,

     výše uvedený kontakt je přímo na paměťového atleta a hlavního lektora společnosti Paměťová škola, s.r.o..

Pokud bude možné vždy se Vám budu věnovat osobně, ale předem se omlouvám, že ne vždy budu na výše uvedeném kontaktu nepřetržitě dostupný a někdy budu bohužel krátkodobě i hůře dosažitelný. Bude to způsobeno zpravidla vytížeností a častým přednáškám :) Ale slibuji Vám, že se brzy ozvu každému, kdo mě budete shánět :)

Budu se těšit a jsem s pozdravem Marek SÝKORA