Firemní školení ve FEDERAL modul MOTORPARTS

A co děláte na patek třináctého Vy? Já opět školím, tak Vám píši alespoň z cest.

Nyní z Federal modul Motorparts, která si objednala školení zaměstnanců. Musím říci, že skvělý kolektiv a úžasná atmosféra. Velice dobře se mi u Vás přednášelo a líbila se mi spolupráce všech. Zároveň musím poděkovat a říci, že tolik jsem se nenasmál v průběhu diskuse již dlouho :)Ppoděkování patří i panu řediteli, že se školení zúčastnil a mohl jsem jej do výukového procesu i zapojit.

Na jaře se mi snad uvolní pár termínů a připravím Vám i rozšiřující kurz tréninku paměti a efektivity práce využívající metody efektivního učení.