Paměťová škola na ČVUT 😀

 

Vše je připraveno a můžeme začít 🙂 Nyní veřejný kurz tréninku paměti na fakultě ČVUT v Praze s Markem Sýkorou. Konečně máme posluchárnu do které se nás vejde opravdu hodně, tak se nebojte a přijďte si zlepšit paměť se špičkou paměťové atletiky v České republice pod záštitou Paměťové školy.

Trénování paměti bylo opět velice znát na každém z Vás a obrovský zájem byl cítit i v závěrečné diskusi, která přinesla obrovské množství skvělých dotazů, které se pokusím znovu brzy zapojit do dalšího online-kurzu na téma “otázky a odpovědi”.

Kurzy tréninku paměti pro veřejnost v Brně a Praze se pokusíme vypisovat co možná nejčastěji, ale prosím o pochopení- kvůli vyšší žádanosti na školách a firemních školení musíme veřejnost nyní malinko omezit. Pokusíme se vše napravit nyní alespoň větší kapacitou posluchárny, abychom Vás mohli přivítat co možná nejvíce 🙂

 

 

 

 

Sdílením pomůžete!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest