Back

Paměťová škola na ČVUT 😀

 

Vše je připraveno a můžeme začít 🙂 Nyní veřejný kurz tréninku paměti na fakultě ČVUT v Praze s Markem Sýkorou. Konečně máme posluchárnu do které se nás vejde opravdu hodně, tak se nebojte a přijďte si zlepšit paměť se špičkou paměťové atletiky v České republice pod záštitou Paměťové školy.

Trénování paměti bylo opět velice znát na každém z Vás a obrovský zájem byl cítit i v závěrečné diskusi, která přinesla obrovské množství skvělých dotazů, které se pokusím znovu brzy zapojit do dalšího online-kurzu na téma “otázky a odpovědi”.

Kurzy tréninku paměti pro veřejnost v Brně a Praze se pokusíme vypisovat co možná nejčastěji, ale prosím o pochopení- kvůli vyšší žádanosti na školách a firemních školení musíme veřejnost nyní malinko omezit. Pokusíme se vše napravit nyní alespoň větší kapacitou posluchárny, abychom Vás mohli přivítat co možná nejvíce 🙂

 

 

 

 

Marek SÝKORA
paměťový atlet, lektor, kouč osobní produktivity

Autor knihy: LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle.

Za svoji kariéru již překonal mnoho rekordů a přispěl do mnoha publikací, online článků, novinových článků i televizních pořadů.

Živě jste jej mohli vidět na fakultách, konferencích, soukromých kurzech i firemních akcích, středních školách i dětských táborech.

Knih se prodalo tisíce, účastníci kurzů již jdou také do tisíců a proškolené firmy do stovek :)

Miluju to a děkuji Vám všem, že to pro Vás stále mohu dělat :)