Back

www.pametovaskola.cz – Congress hotel Dvořák v Táboře

Trénování paměti již probíhá opravdu všude! 🙂

I tentokrát jsme si kurz velice užili a závěrečná diskuse byla opravdu velice plodná. Je vidět, že paměť Vám není lhostejná ani při učení Vašich dětí. Snad jsem Vám pomohl a možná jednou i Vašim dětem změníte život metodami efektivního učení, které jsme se na školení naučili.

Kdyby Vas zajimalo jak vypadaji prednasky v zasedaci mistnosti prezidentskeho apartma Congress hotelu Dvorak v Tabore – tak presne takhle! 😀 dekuji byl to opet uzasny zazitek a rad prijedu znovu 👍 #memory #memorychampionship #me #style #instacool #work #pametovaskola.cz

Marek SÝKORA
paměťový atlet, lektor, kouč osobní produktivity

Autor knihy: LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle.

Za svoji kariéru již překonal mnoho rekordů a přispěl do mnoha publikací, online článků, novinových článků i televizních pořadů.

Živě jste jej mohli vidět na fakultách, konferencích, soukromých kurzech i firemních akcích, středních školách i dětských táborech.

Knih se prodalo tisíce, účastníci kurzů již jdou také do tisíců a proškolené firmy do stovek :)

Miluju to a děkuji Vám všem, že to pro Vás stále mohu dělat :)

Leave A Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *