Vzdělávací kurz v Liberci, kde již také mohou začít prázdniny :)

V Liberci uz take mohou zacit prazdniny 👏👏👏 dekuji a po dovolenych se opet budu tesit 🛥 #pametovaskola #work #instacool #style #me #memory #memorychampionship #motovation

Téměř poslední školení tréninku paměti před prázdninami. Poslední kurzy byly vykonány, školení uskutečněny, certifikáty rozdány a věřím, že si nyní budete moci vychutnat veškeré volno, které o prázdninách budete mít. 🙂

Již nyní se ale těším na podzimní termíny, které se již nyní začínají opět plnit. Velmi se na Vás těším už jen kvůli atmosféře hotelu, kde se kurzy pořádají.