Back

kurzy již i ve společnosti E.on :)

Kurzy

kurzy ve společnosti e.on
kurzy

Dobrý den,

pouze krátká vzpomínka na firemní kurzy, které nedávno proběhly. Nyní se můžete podívat na přípravu školení Paměťové školy pro společnost e.on, která si školení dle zpětné vazby a komentářů opravdu užila. 🙂

Bylo opravdu milé vidět Váš zájem v průběhu diskuze, která se nám malinko protáhla a to i přes skutečnost, že jste byli na místě již od útlého rána, když většina lidí stále spí a nemusí přemýšlet nad obsahem kurzů.

Velmi děkuji za pozvání a budu se těšit na další termín, který věřím si jistě velice brzy zopakujeme ať již se bude jednat o další členy týmu, nebo o Vaše nováčky, které jsme v rámci diskuze také zmínili.

Děkuji opět za skvělý výkon každého z Vás. Byli jste skvělí a všechno jsme skvěle zvládli. Těším se na další termín již nyní a věřím, že opět bude plno, tak jak již v Brně bývá zvykem. Všem děkuji i za Paměťovou školu 🙂

Uzavřené firemní kurzy si opravdu užívám – vždy se jedná o lepší atmosféru, když se všichni znáte. Pokaždé jste mnohem více rozjetí a v diskuzi je to znát, že se nestydíte ptát opravdu na vše. 🙂

Marek SÝKORA
paměťový atlet, lektor, kouč osobní produktivity

Autor knihy: LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle.

Za svoji kariéru již překonal mnoho rekordů a přispěl do mnoha publikací, online článků, novinových článků i televizních pořadů.

Živě jste jej mohli vidět na fakultách, konferencích, soukromých kurzech i firemních akcích, středních školách i dětských táborech.

Knih se prodalo tisíce, účastníci kurzů již jdou také do tisíců a proškolené firmy do stovek :)

Miluju to a děkuji Vám všem, že to pro Vás stále mohu dělat :)

Leave A Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *