Back

Knihy LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle – táhneme na 10.000 ks

Knihy

kniha LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle
knihy LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle

Nedávno jsem odesílal další objednávku do tiskárny pro dodání dalších 1000 kusů, které mi vždy na chvíli stačí. 🙂

Kdyby Vás to zajímalo tak dle statistik se jich prodá cca 20% v knihkupectvích, 20% u internetových partnerů 15% na na našem webu a zbytek asi 45% (téměř polovina všech prodaných knih) se prodá na živých kurzech! Z čehož mám já osobně asi největší radost, protože mohu říci, že téměř všechny knihy z živých kurzů jsou podepsány vlastnoručně autorem knihy paměťovým atletem Markem Sýkorou. To znamená, že téměř polovina prodaných knih nese můj podpis 🙂

Věřím, že se jedná o krásnou vzpomínku a že se Vám knihy čtou o malinko lépe.

Nicméně věřím, že Ti z Vás, kdo pročítáte jeden příspěvek za druhým, tak nepochybně oceníte malé zpestření, které Váš mozek dostane trošku do jiného rozpoložení. Díky tomuto drobnému rozptýlení se jistě malinko proberete a budete schopni dále věnovat pozornost ostatním příspěvkům, které by pro Vás jinak za chvíli mohly být jeden jako druhý.

Nicméně nezoufejte- chystá se obrovské množství novinek a mnoho z nich budou opravdu velkolepé.

Marek Sýkora vzkazuje “Věřte mi, že se máte na co těšit!”

Marek Sýkora a Paměťová škola, s.r.o se s Vámi nyní loučí, ale již brzy ve zcela novém světle se na Vás budeme opět těšit, protože bez Vás bychom tu nemohli být a slibujeme Vám, že vše co děláme, tak děláme tak dobře jak to jen umíme a věnujeme maximum času k Vaší maximální spokojenosti.

Děkujeme za důvěru!

Marek SÝKORA
paměťový atlet, lektor, kouč osobní produktivity

Autor knihy: LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle.

Za svoji kariéru již překonal mnoho rekordů a přispěl do mnoha publikací, online článků, novinových článků i televizních pořadů.

Živě jste jej mohli vidět na fakultách, konferencích, soukromých kurzech i firemních akcích, středních školách i dětských táborech.

Knih se prodalo tisíce, účastníci kurzů již jdou také do tisíců a proškolené firmy do stovek :)

Miluju to a děkuji Vám všem, že to pro Vás stále mohu dělat :)

Leave A Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *