Školení zaměstnanců MěÚ TŘINEC

Školení zaměstnanců

školení zaměstnanců

Jedna z nejkrásnějších a nejmodernějších učeben, ve kterých jsem měl možnosti si odpřednášet své školení zaměstnanců.

Velice vtipné bylo, že první co jsem po příjezdu slyšel byla omluva, že ještě nestihli vyvětrat velmi intenzivní vůni koberců, které stále ještě voněli výrobní linkou. Musím se přiznat, že mám rád vůni nových knih, posečené trávy, nových aut i nových koberců. 🙂

Nicméně jedna z nejintenzivnějších, ale zároveň nejzábavnějších zkušeností, kterou mi Třinecko přichystalo, bylo setkání se s jedním z nejsilnějších dialektů, které jsem kdy měl příležitost si poslechnout. 🙂

Se svými přednáškami na téma “lepší paměť snadno a rychle” jsem již projel celou republiku a věřte mi, že až nyní jsem byl velice nervózní, když jsem “omylem” zaslechl před zahájením kurzu rozhovor dvou účastníků.

Nejspíše ani nedokáži popsat všechny své emoce a pocity, které jsem v ten moment cítil a v duchu jsem si jen říkal něco ve stylu “snad mluví i česky”.

Po krátkém rozkoukání bych možná i rozuměl, ale onen šok jsem si opravdu vychutnal. 🙂 Bylo krásné, když se obrátili ke mě a promluvili zcela bez dialektu. Ikdyž se to možná nezdá, tak mám tyto zkušenosti strašně rád a bylo hezké to zažít.

Na závěrečný dotaz pana místostarosty, co se mi v Třinci líbilo jsem měl tedy rozhodně co odpovědět. 🙂

Školení jsem si opět skvěle užil spoustu nového se naučil.

Bylo úžasné si povídat s tolika zkušenými lidmi, kteří pomáhají regionu každým dnem a je za nimi vidět opravdový kus práce. Pokaždé je mi ctí a obrovskou zkušeností být s Vámi a poslouchat Vaše příběhy a moci Vám říci i ten můj a získat a zároveň se podělit se o zkušenosti.

Už nyní mám v kalendáři naplánovaná další školení v Třinci a věřte mi, že se skutečně velice těším.

S pozdravem a poděkováním za krásnou vzpomínku paměťový atlet Marek Sýkora

Trénink paměti/metody efektivního učení/Paměťová škola