Back

Školení na míru – trénink paměti pro MěÚ Zábřeh

školení na míru

Školení na míru
školení na míru

Po dlouhé době příspěvek! Zrovna jsme měli školení na míru pro úžasný tým z Městského úřadu Zábřeh. 🙂

I tentokrát jsme se naučili při školení na míru s Markem Sýkorou a Paměťovou školou spoustu novéno. Jak si pamatovat jména, kontakty, seznamy i výčty, jak se učit jazyky a mnoho dalšího. Věřte ale, že každá přednáška něco nového nauč i samotného lektora! Pokaždé i já objevím nový příběh a získám nové zkušenosti lidí, kteří toho spoustu zažili. Zkrátka spousta lidí a každý z nich osobnost jejíž příběh si chcete poslechnout, protože Vás něčemu naučí.

Nevím čím to je, ale spousta lidí má o úřednících strašně zkreslenou představu. Já tam ale vždy najdu skvělý tým a správné lidi na správném místě! Mám spousty příběhů s úředníky a vždy jsem se setkal s ochotou a upřímným zájmem pomoci, když jsem pomoc potřeboval – možná i právě proto se snažím pomáhat a odpovídat co nejlépe každému, kdo se ptá a potřebuje poradit. Dokonce někdo občas i překvapí zcela fenomenální pamětí tak jako právě dnes!

Opět úžasný kolektiv a skvělé školení! Klid i ticho přírody. Zkrátka školení na míru jak má být. S čistým svědomím mohu říci, že se k Vám již nyní opravdu velice těším a jen doufám, že bude se všichni naučíme mnoho nového na dalším školení a při tréninku paměti s Vámi i mou maličkostí Markem Sýkorou.

Být pozván na školení jako je toto, je zkrátka radost a nikdy mě to nepřestane bavit. Vědět, že druhému dokážete pomoci a vidět u něj radost, když si dokáže zapamatovat to co už ani nedoufal, to je opravdu krásný pocit a přeji každému z Vás, abyste pomáhali každému tak moc, jak jen můžete. Je to skvělý pocit se ohlédnout a vidět, že litovat není čeho. Jsem si jist, že tento krásný pocit mnozí z Vás jistě znáte. Sám se snažím dělat vždy o malinko více než opravdu musím. Už jenom kvůli tomu, že se jednou za čas prostě rád “otáčím”.

S přáním krásného dne paměťový atlet a lektor na téma trénink paměti Marek Sýkora

/školení na míru/Marek Sýkora/Paměťová škola

Marek SÝKORA
paměťový atlet, lektor, kouč osobní produktivity

Autor knihy: LEPŠÍ PAMĚŤ snadno a rychle.

Za svoji kariéru již překonal mnoho rekordů a přispěl do mnoha publikací, online článků, novinových článků i televizních pořadů.

Živě jste jej mohli vidět na fakultách, konferencích, soukromých kurzech i firemních akcích, středních školách i dětských táborech.

Knih se prodalo tisíce, účastníci kurzů již jdou také do tisíců a proškolené firmy do stovek :)

Miluju to a děkuji Vám všem, že to pro Vás stále mohu dělat :)

Leave A Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *